Rreth kompanisë

Shandong Joysource bashkë mobilje., LTD është një kompani profesionale në aspektin e prodhimit, shitjes, pas shitjes shërbimi. Pas viteve të zhvillimit, kompania jonë ka bërë një prej kompanive më të fuqishme dhe të mundshëm fabrikë mobilje në Kinë.
Industria e drurit Joysource ka mobilje Korean, mobilje evropiane, mobilje inxhinieri dhe kategoritë e tjera të produkteve në shtëpi, duke përfshirë kabinete LED TV, kabinete anësore; Veshjet, kabinete dhe të tjera eksportohen për në Evropë, Shtetet e Bashkuara, në Lindjen e Mesme dhe të tjerët, më shumë se 30 vende dhe rajone.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02 (1)
  • sns03
WhatsApp Online Chat!