за компанијата

Шандонг Joysource мебел ко., Ltd е професионална компанија од аспект на производство, продажба, по продажбата на услуги. По неколку години на развој, нашата компанија стана една од најмоќните и потенцијални фабрика за мебел компанија во Кина.
Joysource дрвната индустрија има Кореја мебел, Европската мебел, мебел инженеринг и други категории на домашни производи, вклучувајќи LED ТВ кабинети, од страна на кабинети; Гардероба, кабинети и други извезуваат во Европа, САД, Блискиот Исток и други, повеќе од 30 земји и региони.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02 (1)
  • sns03
WhatsApp Онлајн Chat!